logo

  • baner2.png
  • baner3.png
  • baner.png

 

O firmie

Firma SANITEON jest biurem projektowo-inżynierskim działającym w branży instalacji sanitarnych od września 2012 roku z siedzibą w Bydgoszczy. Działamy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę procesu inwestycyjnego w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych, opracowywanie projektów o różnym stopniu trudności i różnym przeznaczeniu, m.in. projekty branżowe dla domów jednorodzinnych, obiektów handlowych, hal produkcyjnych i magazynowych, a także inwestycji liniowych jak sieci oraz przyłącza, wodociągowe, kanalizacyjne itp.

 

Ponadto świadczymy usługi z zakresu nadzorów branżowych (kierownik budowy/robót, inspektor nadzoru) oraz doradztwa technicznego.

 

Współpracujemy z doświadczonymi projektantami innych branż (więcej szczegółów w dziale WSPÓŁPRACA)

 

Projekty wykonujemy w oparciu o komputerowe techniki wspomagania projektowania CAD przy wykorzystaniu legalnego oprogramowania.


Kwalifikacje i doświadczenie zawodowe


Właściciel firmy mgr inż. Kamil Ścieszyński jest absolwentem Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska, kierunku Inżynieria Środowiska, specjalność Urządzenia Sanitarne - Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy, a wcześniej Technikum Budowlanego w Bydgoszczy.

 

Posiada uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych o numerze ewidencyjnym KUP/0069/PWOS/09 i jest członkiem Kujawsko Pomorskiej Izby Inżynierów Budownictwa KUP/IS/0198/09.

 

Przez kilkanaście lat pracy w firmach projektowo-wykonawczych branży instalacyjnej zdobył niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe zarówno w pracy projektowej jak i pracy związanej z procesem realizacji robót instalacyjnych.

 
   

Copyright ©  SANITEON 2012.
Projekt i wykonanie: Studio WWW | Tanie strony www